TNBSP Lublin > Nie chowaj w magazynie
Nie chowaj w magazynie PDF Drukuj

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bibliotekarzy do włączenia się w akcję "Nie chowaj w magazynie".

Na stronie Oddziału TNBSP w Lublinie uruchamiamy możliwość wymieniania się tytułami "zbędnych" książek.

Bardzo często są to doskonałe powieści, zakupione do bibliotek w wielu egzemplarzach jako lektury. Po zmianie podstawy programowej i obowiązującego kanonu lektur szkolnych zalegają nasze magazyny. Szkoda nam je przekazać na makulaturę a zajmują miejsce. Być może tych tytułów brakuje w innych bibliotekach.

Jako Oddział TNBSP w Lublinie możemy pośredniczyć w wymianie informacji o książkach do nieodpłatnego przekazania.

Prosimy o wykorzystanie poniższego formularza do przygotowania zestawienia tytułów książek do przekazania.
Wybrane książki powinny być w dobrym stanie.

Lista książek - formularz.doc

1. ZSChiPS - lista książek do przekazania uaktualniona.doc